• قوانین و شرایط درج شده ، صرفا به منظور آگاهی کاربران عزیز “فروشگاه کیلیک فایل” در رابطه با نحوه عملکرد و ارائه خدمات ما بوده تا حضورتان با اطمینان خاطر و لذت یک خرید عالی باشد و صد البته که این قوانین منطبق با قوانین کشور عزیزمان ایران ، قانون تجارت الکترونیک و https://chiefessays.net/ قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده می باشد و ثبت سفارش در این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن این شرایط و قوانین محسوب خواهد شد.
• لازم به ذکر است امکان و حق تغییر این قوانین در شرایط و بازه‌های زمانی مختلف برای مدیریت فروشگاه محفوظ بوده و قوانین جدید جایگزین قوانین قبلی محسوب خواهد شد.
• در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در خصوص قوانین ذیل ، خدمات پشتیبانی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

ثبت سفارش :

ما در این فروشگاه سعی کردیم تا با ارائه بهترین روش ها ، خریدی آگاهانه را برای شما فراهم کنیم . پیش نمایش محصولات و البته توضیحات محصول می توانند به طور دقیق راهنمای شما باشند تا قبل از تصمیم به خرید ، محصول خود را ارزیابی نموده و سپس اقدام به خرید نمایید .
خوشبختانه با توجه به اینکه کلیه محصولات فروشگاه دانلودی می باشند پس در هر زمان و ساعتی شما می توانید اقدام به خرید نموده و پس از پرداخت به روش های ارائه شده در همان لحظه فایل خود را دریافت نمایید .
پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید در فروشگاه ثبت نام کرده و به عنوان کاربر خرید نمایید تا هم از تخفیف های ویژه (کوپن تخفیف) فروشگاه بهره مند شوید و هم خرید آسان تری را تجربه نمایید .
– توجه داشته باشید که اگر پس از پرداخت ، دانلود شما به هر دلیلی (قطعی اینترنت و …) انجام نشد ، با توجه به مراحل خرید از ابتدا تا انتها ، ما به راحتی می توانیم پرداخت شما را پیگیری و حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت فایل را به ایمیل شما ارسال نماییم . پس به هیچ عنوان نگران نباشید ؛ فقط کافیست از طریق صفحه تماس با ما ، ما را در جریان گذاشته تا سریعا مشکل را رفع نماییم .

ضمانت محصول :

مهمترین عامل اطمینان مشتریان ، ضمانت های لازم می باشد . در همین راستا مدیریت فروشگاه ، کلیه محصولات ارائه شده را از نظر کیفیت فایل و تطابق محصول با توضیحات و پیش نمایش فایل ضمانت کامل نموده و به شما اطمینان می دهیم که در صورت عدم تطابق محصول و یا عدم کیفیت لازم فایل ها ، ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت ، فایل اصلی به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

ثبت نظرات شما :

در کنار هر محصول فیلد امتیازدهی به محصول قرار گرفته و شما می توانید به محصول مورد نظر خود امتیاز دهید . ضمنا شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما ، انتقادات و پیشنهادات و حتی پیشنهاد محصول مورد نیاز خود را به ما انتقال داده و ما را در هر چه بهتر شدن و غنی تر شدن محصولات یاری نمایید .
لازم به ذکر است به انتقادات سازنده و پیشنهادات قابل توجه ، کوپن های تخفیف به عنوان تشکر و قدردانی تعلق خواهد گرفت .

حفظ حریم شخصی کاربران :

کاربران عزیز ملزم به ارائه اطلاعات صحیح در هنگام ثبت نام یا خرید محصول می باشند . واضح است که در صورت عدم ارائه اطلاعات واقعی ، فروشگاه قادر به اجرای تعهدات خود در زمینه خدمات ضمانت محصول نمی باشد .
مدیریت فروشگاه کیلیک فایل خود را متعهد می داند که کلیه اطلاعات کاربران را به عنوان امانت نزد خود محفوظ داشته و به هیچ عنوان از آنها تحت هر عنوان تبلیغاتی استفاده ننماید .
تبصره : فروشگاه از ایمیل کاربران تحت سیستم “خبرنامه” به عنوان “خبررسانی فروشگاه” استفاده می نماید .

مدیریت محتوا :

تمام فایل های ارائه شده در فروشگاه ، توسط تیم فروشگاه تهیه و یا تولید شده و بعد از بررسی به جهت descriptive essay examples وجود ویروس و یا هرگونه بدافزار دیگر و البته کیفیت محصول ، در فروشگاه قرار گرفته است .
مدیریت فروشگاه خود را متعهد می داند که محصولی سالم ، با کیفیت و مناسب با فرهنگ کشورمان ایران و مطابق با تمام قوانین مرتبط را عرضه نماید .

حق مالکیت مادی و معنوی :

کلیه محتوای سایت ، صرفاً متعلق به فروشگاه بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه ، غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت .
هدف از ایجاد این فروشگاه ، ارائه خدمات متمایز با قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر به علاقمندان هنر گرافیک ، طراحی ، عکاسی و هنرهای وابسته می باشد و برای رسیدن به این هدف به همراهی شما عزیزان دلخوشیم .

مدیریت فروشگاه کیلیک فایل